Abide Kebap Bayilik

Abide kebap bir aile kurulusudur. Genç bir aile ferdinin ailesinden ilham aldığı yöresel tatları girişimcilik ile harmanlayıp hizmet sektörüne atılması ile bir marka olma yoluna girmiş bulundu.
Kısa sürede sektöründe gösterdiği başarılı hizmet ve yöresel tatlar konusunda ki verimliliği ile talep edilir bir noktaya geldi. Abide
Kebabın sahip olduğu muhteşem tatları Türkiye geneline ulaştırmayı hedefleyen firma kısa süre içinde sisteminde önemli adımlar atmaya başladı.

Şuan İskenderun, Hatay, Nevşehir, Antakya, Ankara, Samsun, Kayseri ve Bosna Herek’te şubeleri olan Abide Kebap Hızla diğer illerde faaliyet göstermeye devam etmektedir.
Franchise sistemi ile girişimcilik ve işletme ruhuna sahip bireylerin, otuz yıllık geçmişi olan bu firmayı tercih etmeleri ise yeni girişimciler için bir adım önce Abide Kebapne giriş yapmaları anlamına gelmektedir.

Abide Kebap Bayilik sözleşmesi için ön koşullar yerine getirildiğinde ve ön görüşmeler tamamlandıktan sonra;  Yeni bayi için konsept seçenekleri sunulmaktadır. 45m2 ile 70m2 arası bir işletme için 3.000 TL, 70m2 ve üzeri işletmeler için ise 2,500 TL ücret talep edilmektedir. ücretleri m2 üzerinden hesap edilmektedir.
Abide Kebap yeni işletmeleri için her türlü maddi ve manevi desteği sağlamak için çaba göstermektedir. Çünkü yeni bayiler hiçbir zaman Abide Kebap ailesinden ayrı birer işletme olarak değil, ailenin Türkiye genelinde hizmet gösteren kolları olarak değerlendirilmektedir.

İşletmenin dekorasyon, menü, yeni tatların listelere eklenmesi ve alanında uzman ustalar ile faaliyet göstermesi gibi birçok alanda ihtiyaç duyduğu destek Abide Kebap Merkez tarafından karşılanmaktadır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*