6000 Lirayla Yapılacak İşler

5000 ya da 6000 lira sermayeniz varsa ve yeni girişim arıyorsanız trambolin işine göz atmanızda fayda var. 5000 Lirayla ne iş yapabilirim diyenlere buyrun fikir

 Trambolin İşletmeciliği

Para kazandıran işlerde şimdi ki iş fikrimiz trambolin. Çocuklara yönelik bu iş fikrinin son dönemde kar marjı oldukça göz dolduruyor. Bulunduğun yerdeki potansiyele göre oldukça tutulan bir iş durumunda bu dönemde.

Özellikle çocuklara ve gençlere yönelik olması talep edilmesi noktasında çok büyük avantaj.Trambolinler model ve yapısına göre çoklu da olabiliyor tekli de. Özellikle trambolin olayında 4′lü trambolin, 6 ‘lı trambolin ve 8′li trambolin, ayrıca da olimpik trambolinler daha çok rağbet görüyor.

Trambolini kurabileceğiniz yerler, özellikle çocukların çok fazla uğradığı ve bulunduğu yerler ile gençlerin uğrak yerleri. Parklar ve sitelerin civarları. Yazlık mekânlar, sahiller, alış veriş merkezleri bu iş planı için oldukça uygun yerler olarak görünüyor.

tra

Peki trambolin işi için kaç paralık bir yatırım gerekiyor diye sorarsanız?

Trambolin fiyatları ortalama 6 bin türk lirasından başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor ta ki 15 bin türk lirasına varan fiyatlarla kurulabiliyor.İşletilen yerler genelde çocukların bol olduğu alanlar olduğu için işletme modeli 5 dakikası 3 liradan olmak üzere çocuk ve gençlere kiralanıyor.

Özellikle hafta sonları çok rağbet gören bu işte kazanacağınız ortalama para,  ayda 4 bin türk lirasından, 20 bin türk lirası arasında kazanmak mümkün görünüyor.Bu işte dikkat edilmesi gereken nokta ise uyarı levhalarının olması ve güvenliğe dikkat etmek… Ayrıca kiralanacak alanın müşteri potansiyeline de çok ama çok özen göstermek olabilir.

Trackbacks

  1. […] 6000 Lirayla Yapılacak İşler […]

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*