5D

salonları yeni bir iş fikri ortaya koyuyor. Son zamanlarda yatırımcılar bu iş modelini yatırım aracı olarak kullanıyorlar. Görüntüdeki canlılık, algı, rüzgâr efekti veya salonu kaplayan sisle izleyici filme adapte oluyor. Gerçekçi efektleriyle yatırımcı oldukça mutlu oluyor. Ortalama 250 bin dolar seviyelerinde olan yatırım maliyetine karşılık aylık en az 15 bin lira kazanç sağlayan sinema, önümüzdeki dönemlerde eğlence harcamalarından daha büyük pay almaya aday. Geleceğin iş kollarından biri olacağına inancımızla başladığımız 5D Sinema’ lara sizlerde kendi yaşadığınız bölgelerde yatırım yapabilirsiniz. Eğlence sektörüne yeni ve çok kazançlı bir alanda iş sahibi olarak başlamak istemez misiniz?

Dünyadaki Simulasyon teknolojisi alanında en başarılı yere sahip olan ürünlerimizle sizlerde kendi işinizin sahibi olun.

Eğlenceyi gerçekçi yaşatmak; müşterilerinizin beğenilerini almak, dolayısıyla yüksek günlük girişli ve süreklilik arzedecek şekilde kazanç sağlamak için sizleride 5D Sinema sahibi olmaya davet ediyoruz.

Fazla seçeneği ile müşterilerinizin seçeneklerini arttırabilirsiniz. Funpark 5D Sinemalar Türkiyede 5D Filmleri ile de çok konuşturacak.

Türkiye’nin çeşitli illerinde altı noktada yer alan Funpark da bu işe ilgi duyanlara yeni bayilikler veriyor. 5D sinema işletmeciliği yapılabilecek uygun yerler, başta alışveriş merkezleri ve yoğun yaya akış trafiği bulunan caddeler de verecek olan Funpark, yatırımcıdan bedeli almıyor.

Film desteği verdiği girişimcilerine bir yıl garantili teknik servis, montaj ve kurulum da sağlayan Funpark, aylık minimum 15 bin lira kazanç vaat ediyor.

Başvuru için: 0531 407 56 97

Yorumlar

  1. SınavBilgi says:

    çok deli para var bu 5d işinde gerçi artık 7d’leri çıktı bunların ama olsun gerçekten çok iyi iş tavsiye ederim parası olupda yatırım yapmak isteyene..

  2. Salih says:

    Ne demek bu 5d, 7d.3 boyutlu film ve televizyon duydum da, 5d sinema salonu ne demek onu çözemedim.Lunaparktaki korku tüneli gibi birşey mi bu?

  3. AYTEKİN BOSTANCI says:

    7 boyutlu sinema 4 kişilik satılık 0532 783 1639. uygun fiyata devredeceğiz. istenilen yere kurulur. arkadaşlar

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*