2014 Ucuz Bayilik ve Franchise Firmaları

BLOOMKIDS ACADEMY

BloomKids Academy firması franchise verme kararı aldı.

Bloomkids Academy; küçük yaştaki bireylerin ebeveynleriyle birlikte, Play & Learn aktiviteleri, ingilizce, müzik ve sanat gibi dallarda verdiğimiz eğitim programları sayesinde, uzman psikoloğumuz eğitmen kadromuz eşliğinde, çocukların psikomotor, sosyal-duygusal, dil ve bilişsel gelişimine yardımcı olan ” Çocuk Oyun Okulu “ dur.

Bloomkids Academy

Bayilik Şartları : Yatırımcıların, bu sektörde tecrübeli olmaları şart olmamaktadır ancak azimli, optimist, güleryüzlü ve çalışkan olmaları aranılan şartlar arasındadır.

Bayilik ile ilgili Destekler :

* İşletmeye dönüştürülecek mekanın kiralanması için destek,

* İşletmede çalıştırılacak eğitmenlerin değerlendirilmesi ve seçimi desteği,

* Sezonluk eğitim programları

* Ölçme Değerlendirme Çizelgeleri

* İşletmede uygulanan programların izlenerek değerlendirilmesi ve geri dönüşü,

* Gelişim Takip Formları

* İşletme ile ilgili ebeveynlere dağıtılması gereken bültenin temini,

* BloomKids Academy’e ait belge ve formların temini,

* Bloomkids Academy etkinliklerinde kullanılan görsel ve işitsel materyallerin CD’si,

* İşletmecilere eğitim ve denetim süreçlerinde danışmanlı hizmeti,

* Okul Mobilya ve Ekipmanları ( Standart olarak verilerek ayrıca ücretlendirilir.)

* Tanıtım Faaliyetleri – Kurumsal Kimlik Adaptasyonu – ( Standart olarak verilerek ayrıca ücretlendirilir.)

* bloomkids.com.tr sitesinden verilecek link

Franchise Bedeli :

Başlangıç olarak 65000 TL olmak üzere, işletmeye açılacak mekanların özelliklerine göre ücretlendirme yapılacaktır. Kar marjı ise %25 – %35 arasında bir değerde olacaktır.

Bayilik için ek şartlar:

Kurucu: Tercih edilen, 4 yıllık fakülte mezunu, insanlarla iletişimde deneyimli, kendine güvenen, güler yüzlü, pozitif ve Bloomkids ailesinin misyon ve vizyonuna sahip nitelikli yatırımcılar. Yatırımcıların sektörde tecrübe sahibi olmaları GEREKMEMEKTEDİR

bloomkids

BOVİZZA

Details Accessories bilindiği üzere Bovizza franchising etiketiyle ülkemizde piyasaya girmişti. Details Accessories markası ilkbahar – yaz koleksiyonu için tasarladığı çanta ve aksesuarlarla 2014 yılında ülkemizde 5 ayrı lokasyonun içerisinde yer alacak.

Bovizza Franchising, sektöre giren Details Accessories markasını çeşitli yerlerde açacağı bayiliklerle büyütme düşüncesi içerisinde. İlk hedef olarak büyükşehirlerde açılan mağazalara yoğunluk veren Bovizza Franchising, şimdiden İzmir, Bodrum, Bursa, Adana ve Antalya gibi illerde Details Accessories mağazalarını müşterilerinin hizmetine sunmuş durumda.

Açılan mağazalarda büyüklük olarak 40 ila 80 m2’lik bir alanı tercih eden marka, ilkbahar döneminden sonra müşterilerine 3 yeni mağazayla hizmete devam etmenin planlarını yapıyor.

Bovizza firmasının ülkemiz yöneticileri, Details Accessories markasını açılan yeni mağazalarla tüm ülkeye yayma düşüncesi içerisindeler.

Yöneticiler bunun yanı sıra 2014 yılının kendileri için büyük bir atılım fırsatı olduğunu ve açılacak olan mağazalarla gitgide daha da büyümeyi hedeflediklerini söylüyorlar.

Details Accessories markası bünyesinde 1500 farklı çeşitte çanta ve cüzdan modeli, 3500 parça da aksesuar modeli barındırıyor. Müşterilerine çeşitlilik konusunda geniş bir yelpaze sunan marka, bu çeşitliliğin yanında şıklığı ve kolaylığı da ürünlerinde eksik etmiyor.

 

Dereboyu Cad. Meydan Sok. No: 3/43 Veko Giz Plaza. Kat 13 -14 Maslak/ISTANBUL

Tel: 0 212 705 0504 Fax: 0 212 705 0500

Bovizza Franchising hakkında

Bovizza Franchising ortaklığını Türk, Alman ve Portekiz ortaklığında kurulan bir operasyon firmasıdır. Firma Türkiye’de bulunmayan markaların, hangi sektöre ait olursa olsun ülkeye sokma çabası içerisindeler. Firma 2012 yılında Sao Paolo şehrine de açılarak büyük bir pazara el attılar. Sao Paolo’ya açtıkları ofisle birlikte çalışma alanları Avrupa sınırlarından Güney Amerika’ya kadar taşıyan firma, birçok farklı sektörde ticaret yapan 8 markayı Türkiye pazarına sokmuş durumdalar.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*