2000 Lirayla Yapılacak İşler

2000 Lirayla Yapılacak İşler

2000 Lirayla yapılacak işlerin başında bence en çabuk para kazandıran işlerden bir tanesi jetonlu masaj koltukları. Eğerki sermayem var ve ne iş kurabilirim ya da ne iş yapabilirim diyorsanız buyurun yazımızı okuyun

Masaj Koltuğu Kiralamak

Para kazanma yöntemleri başlığında, özellikle her an her yerde para ve jeton ile çalışan makinelerden bahsetmiştik. Sıradaki para kazanma aracımız masaj koltukları.

Masaj koltuklarını uzun zamandır biliyorsunuz. Hemen hemen bütün avm lerde, otobüs dinlenme tesislerinde, otellerde, oyun salonlarında, cafelerde, aklınıza gelebilecek pek çok yerde bu koltuklardan görmek mümkün.

Jetonla ve demir para atılarak işletilen bu makinelerin piyasada bir çok çeşidi bulunuyor. Bu koltuklarla özellikle kol, baş ve sırt bölgelerinize masaj yapmanız mümkün. Az elektrik tüketmeleriyle ünlü bu koltukların, müzik sistemi özelliği bile bulunmakta. Özellikle uzun yoldan gelen kişilerin dinlenmek amaçlı durdukları yerlerde kullandıkları bu koltuklar vücudunuz için gerekli rahatlı sağlıyor. Bu nedenle de çok tutulan ve para kazandıran bir alet konumuna erişiyor. Bu aletlerinde piyasa da ikinci ellerini bulabileceğiniz gibi çok farklı konsept ve modelde sıfırını da bulmanız mümkün.

isfikri.org

Jetonlu Masaj Koltukları Ne Kadar ?

Bu masaj koltuklarının fiyatları ortalama 1000 türk lirasından 10 bin türk lirasına kadar değişkenlik gösterebiliyor. . Özellikleri açısından lüks gözüken masaj koltukları daha çok rağbet görüyor. Tek bir masaj koltuğu yerine 4′lü ve 6′lı olarak topluca avm’lerde işletenlerde var. Masaj koltukları yerine göre günde 30 ila 300 lira arasında kazandırabilir. Bu da size ayda 900 türk lirasından 9 bin türk lirasına kadar uzanana bir kazanç sağlayabilir. Özellikle bu masaj koltuklarının çokça kullanılabileceği alanlara kurarsanız kazanç miktarınız çok çok yükseklere çıkacaktır.

Küçük sermayeli iş arıyorsanız bu işe göz atmanızda fayda var.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*