10000 TL Sermaye ile ne yapılır?

| Ekim 8, 2010 | 1 Yorum

10000 TL sermaye ile girilecek en mantıklı işlerden biride  bence şu an için giyim ve . İkisinide kar marjı çok yüksek,ikisinide ucuza bulabilirsiniz.Kadın giyimde markasız güzel ürünler bulmanız oldukça kolay. İllaki şık bir dükkana gerek yok. Orta halli bir dükkan işinizi görür. Arada sırada outlet marka ürünler getirirseniz ününüz dilden dile yayılır. İstanbulda merter ve bayrampaşada toptan diktirmeniz mümkün. Kalitede istenilen düzeyi ucuza mal ettirebilirsiniz.Araya birkaçda replika ürün koyarsanız tatmin edici müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Evlere broşür dağıttırmak ününüzü artırtacaktır.

Diğer bir iş ise ıslak hamburgerci açmak olabilir. İstanbulda oldukça meşhur. Ayaküstü yenilebiliyor. Maliyeti düşük. Öğrencilerin sıkça uğrayacağı bir mekan olur.Masrafı az ve çok uğraş gerektirmeyen bir iş.

Diğer bir iş ise Usa den laptop ya da iphone getirme olabilir. Bu işi yapan şirketler var. Yurt dışından gelenlerin pasaportuna işletiyorlar. Sorunsuzca laptopunuz gelir. Yurt dışında 2000 tl olan lap toplar burda 3500 liradan başlıyor..

Incoming search terms: 10000 tl ile ne iş yapılır,10000 tl ile ne yapılır,10000 tl ile yapılacak işler,10000 tl ile ne iş yapabilirim,10000 tl ne iş yapılır,orta sermayeli iş fikirleri,50000 ne iş yapılır,10000 tl bayilik,10000 tl ne iş yapabilirim,islak hamburger bayilik

Bu Konu Hakkında Önemli Yazılar:

Etiketler: , , , , ,

Kategorisi: : Sermayeli İş Fikirleri

Yazar Hakkında Bilgi ()

(1) Yorum

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. merve uzun diyor ki:

    büyük beden bayan giyim düşünülebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir