10000 Lirayla Yapılacak İşler

10000 Lirayla Ne İş Kurulur

10000 Lira sermayem var diyorsanız ve 10000 lirayla bir girişim fikri arıyorsanız bu fikir size göre. Rode simülatörleri sürekli işin başında durmanızı gerektirmeyen, olduğu yerde para kazandıran oldukça cazip bir iş

 . Rode Simülatörü

Para kazanma fikirlerinde şimdi de çok dikkat çekici bir iş fikrinde.

Rodeo simülatörleri özellikle çocuklar ve gençlerin ilgisini çeken eğlenceli bir para kazanma yöntemi. Rodeo oyun eğlence dünyasının özellikle açık alan faaliyetlerinin tartışılmaz en dikkat çekici ürünlerinden birisi konumunda.

Rodeo simülatörü piyasa da dikkat çeken ve pahalı makinelerden birisi. Bu işte dikkat etmeniz gereken şeylerden ilki nerede kurduğunuz. Yine bu işi alış veriş merkezlerinde, tatil yörelerinde, meydanlarda, uygun cafeler de çok rahat kurabilir ve para kazanabilirsiniz. Kurduğunuz yerde güvenliğe önem verirseniz bu işte çok güzel para kazanabilirsiniz. Ayrıca üzerinde 2 dakika durabilene hediye verirseniz bu iş daha cazip bir hale gelir. Rodeo simülatörlerini isterseniz başında durarak işletebilir, isterseniz jetonlu hale getirerek kiralayabilirsiniz.

 

Peki bu rodeo simülatörleri kaç paraya kuruluyor?

Rodeo simülatörleri ortalama 10 bin türk lirası ile 25 bin türk lirası arasında değişen fiyatlarla edinilebilmektedir.

Şuan piyasa da bulunan her türlü çabuk para kazanabileceğiniz sistemlerden birisi konumundadır rodeo simülatörleri. İyi bir konumlandırma ile bu işten çok güzel para kazanabilirsiniz. Böylelikle çocuklar ve gençlerden ziyade bu işte orta yaşı da hedef kitlenize ekleyebilirsiniz.

Bu şaştlar altında jeton fiyatı ya da kiralama fiyatını kaç para tutacağınızı siz bileceksiniz. Ortalama ayda bulunduğunuz yerdeki kişi sayısının çocukluğuna göre 3 bin lira ile 9 bin lira arasında para kazanmanız içten bile değil. 10000 Lira sermaye ile yapılabilecek işler arasında gayet potansiyelli bir iş. Özellikle bu işi yazın ve okul tatillerinde avm civarlarında yaparsanız çok güzel karlar elde edebilirsiniz. Ne iş kurabilirim diyenler bu iş fikrini iyice araştırmalı

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*