1000 Lirayla Yapılacak İşler

1000 Lira Sermayeli İşler

1000 lira sermayeniz varsa ve bir girişimde bulunmak istiyorsanız bu fikir tam size göre. İnternetten ticaret yapmaya vakti olmayan, 1000 liram var , bir girişimde bulunayım ama fazlada zamanımı almasın diyenlere şarjmatik otomatlarını tavsiye ediyoruz. Bu girişimin oldukça artı yönleri var

1000 Lira ile Girişim. Şarjmatikler

Para kazandıran fikirlerde sıra geldi şarjmatik otomatlarına. Akıllı telefonların çok çabuk şarj tüketmesinden kaynaklı olarak şu dönemde en revaçta para kazanma yöntemlerinin başını çekiyor şarjmatik otomatlari.

Bu makinelerin en büyük avantajı ise kurduğunuz bölgede az yer kaplaması ve bu nedenle kuracağınız alan konusunda sınır tanımaması. Hastanelerden tutunda kantinlere, çay bahçelerine ve duraklara kadar, alış veriş merkezlerinden tutunda, sinemalara, tiyatrolara, lokantalara, cafelere, cadde üzerinde her türlü yere kurulabilir. Üstelik kendi işiniz varsa ve işlek bir iş yerine sahipseniz ek gelir olarak yine bu makinelerden kurabilirsiniz.  Birçok alanda bu makineyi işletebilirsiniz.

Şarjmatik otomatları genelde 1 lira ile çalışıyor ve yoğun bir talep var. Bu nedenle bu makinelerde garantili ve para yutmayan makineleri tercih etmeye özen göstermelisiniz.

indir

Peki bu şarjmatik otomatlarının fiyatı nedir ?

Şarjmatik otomatlarının fiyatları 750 türk lirasından tutunda  2 bin türk lirasına kadar değişen fiyat aralıklarında satışa sunuluyor. Fiyatlarının da çok cazip olması bu iş fikrinin tutulmasında ön ayak oluyor.

Akıllı telefonların şarj problemleri devam ettiği sürece bu sektörde her zaman para kazanma işi olacaktır bu yüzden ayda yerine göre 500 türk lirası ile 3 bin türk lirası arasında kazanmanız mümkün gibi görünüyor.Hali hazırda bir işiniz varsa ek gelir olarak yapabileceğiniz bu iş fikri aynı zamanda kendi işinin patronu olmak isteyenler içinde çok cazip bir iş fikri. Bu otomatların en büyük avantajını tekrar hatırlatacak olursak, size bir yükleri olmayacağı için kuruyorsunuz ve bırakıyorsunuz.

1000 Lira sermaye ile ne iş yapabilirim,1000 lira sermaye ile yapılacak iş arıyorum, 2000 lira sermayeli iş varmı diye daha fazla düşünmeyin.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*