10.000 TL Sermaye ile Yapılacak İşler

10.000 TL gibi orta seviyede  yatırım için bütçesi olan ama bunu değerlendiremeyenler için nacizane birkaç tavsiyem var.

1-Sosyete pazarında replika mallar satabilirsiniz. Bu 10.000 TL yi merterde kapora gösterebilirsiniz bir üreticiye ve Replika malları pazarsa satarsınız. Çantasından elbisesine body sine kadar. Satamazsanız şayet elbiseleri geri iade edebilirsiniz. Merterde birçok bu şekilde çalışan şirket var

2-Yurt dışından refurbished ürün getirebilirsiniz toplu şekilde. 170 Liraya geçen gün foto makinesi aldım ve kullanıyorum ala. Satıcının onu alışı 100 liradır anca. Tane başı 50 lira kazanmıştır minumum.

3-Borsada Alım satım Yapabilirsiniz. Birçok Şirketin hisse senetleri günlük olarak değişim gösteriyor. Bunları belirli bir süre takip edebilirsiniz. Günde 10-20 lira arası kazanç getirir iyi takip ederseniz.

4-Bu fikrin daha zamanı var ama çok getirisi olan bir iş. şenliklerinde stand açabilirsiniz. Üniversitelere bu iş için bu aralar başvurular başladı. Erkenden yerinizi kapın. En çok giden kebap -sucuk ekmek ve döner. Ayrıca ne satarsanız satın yanında su satın. Her şenlikte su mutlaka bitiyor ve ihtiyaç oluyor.

Yorumlar

  1. Şenliklerde stand açarak kolay para kazanabiliriz evet. Hele ki festivaller de ve hıdrellezde. Nerdeyse bedava para bu ya 🙂

  2. Güzel fikir gerçekten

  3. Güzel fikirler takipteyim

  4. murat biyik says:

    1994 yilindan bugüne kalorifer ve su tesisati yapmaktayim. son 10 yildir dogalgaz sektöründede çalisiyorum 8 yillik iç tesisat belgem var. iski kurslarina katilip başarili bir şekilde bitirdim.3 mayıs 2013′te mevcut firmamdaki sözleşmem bitiyor.1979 samsun dogumluyum,bekarim artik yurt disindada calişmak istiyorum.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*