10.000 TL Sermaye ile Yapılacak İşler

| Aralık 16, 2010 | 5 Yorum

10.000 TL gibi orta seviyede  yatırım için bütçesi olan ama bunu değerlendiremeyenler için nacizane birkaç tavsiyem var.

1-Sosyete pazarında replika mallar satabilirsiniz. Bu 10.000 TL yi merterde kapora gösterebilirsiniz bir üreticiye ve Replika malları pazarsa satarsınız. Çantasından elbisesine body sine kadar. Satamazsanız şayet elbiseleri geri iade edebilirsiniz. Merterde birçok bu şekilde çalışan şirket var

2-Yurt dışından refurbished ürün getirebilirsiniz toplu şekilde. 170 Liraya geçen gün foto makinesi aldım ve kullanıyorum ala. Satıcının onu alışı 100 liradır anca. Tane başı 50 lira kazanmıştır minumum.

3-Borsada Alım satım Yapabilirsiniz. Birçok Şirketin hisse senetleri günlük olarak değişim gösteriyor. Bunları belirli bir süre takip edebilirsiniz. Günde 10-20 lira arası kazanç getirir iyi takip ederseniz.

4-Bu fikrin daha zamanı var ama çok getirisi olan bir iş. şenliklerinde stand açabilirsiniz. Üniversitelere bu iş için bu aralar başvurular başladı. Erkenden yerinizi kapın. En çok giden kebap -sucuk ekmek ve döner. Ayrıca ne satarsanız satın yanında su satın. Her şenlikte su mutlaka bitiyor ve ihtiyaç oluyor.

Incoming search terms: pazarda ne satabilirim,sosyete pazarında ne satabilirim,10 000 tl sermaye ile yapılacak işler,10000 tl ye yapılacak işler,10000 tl sermaye ile yapılacak işler,10000 tl ye ne iş yapılır,10000 tl sermaye ile ne iş yapılır,10 000 tl ye ne iş yapılır,1000 tl ile nasıl yatırım yapılır,5000 tl sermaye ile yapılacak işler

Bu Konu Hakkında Önemli Yazılar:

Etiketler: , , , ,

Kategorisi: : Sermayeli İş Fikirleri

Yazar Hakkında Bilgi ()

(5) Yorum

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Abuzer diyor ki:

  Şenliklerde stand açarak kolay para kazanabiliriz evet. Hele ki festivaller de ve hıdrellezde. Nerdeyse bedava para bu ya :)

  • ramazan diyor ki:

   hocam peki bu standı kurmak için nasıl ve kimden izin veya yer alıyoruz rica etsem bilgi verirmisiniz

 2. engin diyor ki:

  Güzel fikir gerçekten

 3. ayşe diyor ki:

  Güzel fikirler takipteyim

 4. murat biyik diyor ki:

  1994 yilindan bugüne kalorifer ve su tesisati yapmaktayim. son 10 yildir dogalgaz sektöründede çalisiyorum 8 yillik iç tesisat belgem var. iski kurslarina katilip başarili bir şekilde bitirdim.3 mayıs 2013′te mevcut firmamdaki sözleşmem bitiyor.1979 samsun dogumluyum,bekarim artik yurt disindada calişmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir